Näohooldused

Kasutame näohoolduses Prantsuse kosmeetikabrändi Simone Mahler.

Klassikaline näohooldus – 1h

Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust, maski ja päevakreemi. Klassikaline näohooldus on hea regulaarseks nahahoolduseks.

Klassikaline näohooldus massaažiga1,5 h

Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, massaaži ja päevakreemi.

Pinguldav hooldus – 1,5-2 h

Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, massaaži,maski ja päevakreemi. Detox toimega näohooldus on võimas antioksüdant hooldus tuhmi, jumetu ja väsinud naha korral. Silendab, niisutab, pehmendab ja pinguldab, parandab naha üldist väljanägemist. Tulemuseks särav ja nooremana näiv nahk. Hea tulemuse annab intensiivhooldus s.o. 3-5 nädalane kuur, 1x nädalas.

Niisutav kaaviarihooldus – 1,5-2 h

Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, massaaži, maski, seerumit ja päevakreemi. Tõeline nahaniisutaja, elustab ja niisutab nahka, leevendav mõju naha ärrituse ja punetuse korral. Selle hoolduse mask sisaldab n kaaviariekstrakti, bisabolooli, retinooli. Hea tulemuse annab intensiivhooldus 1 kord nädalas 3-5 korda.

Särahooldus – 1,5-2h

Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, massaaži, merevetikate OLIGO maski, seerumit ja päevakreemi. Hooldus sisaldab soojendava efektiga plastilist maski. Hajutatud soojus suurendab aktiivainete tungimist sügavamale nahka. Niisutab ja pehmendab nahka, täidab kortse. Teeb naha elastseks ja annab noorusliku sära efekti. Hea tulemuse annab intensiivhooldus s.o. 3-5 nädalane kuur, 1x nädalas.

Taastav hooldus – 1,5-2 h

Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, massaaži, maski ja päevakreemi. Hoolduses kasutatakse Biocellulose lehtmaski, mille aktiivained imenduvad nahka järkjärgult. Nahka taastav ja pehmendav hooldus, jätab värske tunde.

Kehahooldused

Seljapuhastus – 1h

Sisaldab selja koorimist, mehaanilist puhastust, maski. Hooldus sobib ka koos seljamassaažiga.

Vaakummassaaž kehale – 40 min

Vaakumaparaat toimib üldmassaaži põhimõttel. Nahaaluskudet töödeldakse klaaskupu otsikuga lümfi liigutades. Massaaži tagajärjel intensiivistub ainevahetus ja rasvade lõhustumine, kiireneb vere- ja lümfiringe, mis viib organismi puhastumiseni. Lisaks parandab vaakummassaaž naha struktuuri, vähendab turseid, väsimust ja unehäireid, stressivastane toime. Annab hea tulemuse sarjahooldusena (10x).

Maniküür: 1-1,5h ja pediküür: 1,5h – 2h

Sisaldavad küünte ja naha korrastamist, massaaži ja lakkimist.
Maniküür ja pediküür sobib suurepäraselt koos parafiini hooldusega. Parafiinihooldus annab niisutava ja soojendava efekti, teeb naha pehmeks ja siledaks. Sobib külmetavatele kätele või jalgadele ja kuiva ning kareda naha hoolduseks.