Head kliendid!

Õppesalong on avatud teisipäev, kolmapäev ja neljapäev 12.oo – 18.oo.

Suletud esmaspäev ja reede.

Hooldustele registreerimine telefonil +372 50 68 520 või kirjutage oma hoolduse soovist aadressile: info@kosmeetikakool.ee

NB! 1.02; 6.02; 15.02; 27.02; 29.02 on õppesalong suletud. Vabandame!

Teenuste eest saab tasuda sularahas.
Õpilasteenusega kaasnevad lahkarvamused palume esitada koheselt, hilisemaid pretensioone vastu ei võeta
Teie teenindajateks on erialapraktikat sooritavad õpilased. Täname mõistva suhtumise eest!

Kooli ilusalongis kasutatatakse professionaalset Prantsuse kosmeetikabrändi Simone Mahler

Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ilusalongis on teil suurepärane võimalus kogeda Prantsuse professionaalse kosmeetikasarja Simone Mahleri tooteid. Dermakosmeetika Simone Mahleri struktureeritud tootevalik põhineb kosmeetika- ja farmatseutika kompetentsil ning pakub igale nahatüübile kohandatud lahendusi.

Simone Mahleri toodete aktiivkomponendid on väga hoolikalt valitud ja neid kasutatakse rangelt optimeeritud kontsentratsioonides. Toodete ohutuse ja efektiivsuse määramiseks on läbi viidud  arvukaid katseid, koostatud valemid ja testid naha maksimaalse taluvuse, ohutuse ja tulemuste tagamiseks.

Simone Mahler on keskkonnasõbralik, kasutades kreemipurkides vahetatavaid täitepakendeid.

Tulge ja kogege midagi uut ja enneolematut!

Lisaks kasutatame brände: Academie Scientifique de Beaute, Puhas Loodus, Kryolan

KÜLASTAGE MEID JÄLLE!