Kooli kosmeetika- ja juuksurisalong

tel 655 5131
e-postilu@kosmeetikakool.ee

Vaata hinnakirjaā–ŗ

Teenuste eest saab tasuda sularahas või ülekandega koha peal
Kinkekaardid ja ettemakstud 10*sarjahooldused tuleb realiseerida hiljemalt 6 kuu jooksul
Õpilasteenusega kaasnevad lahkarvamused palume esitada koheselt, hilisemaid pretensioone vastu ei võeta
Meie teenindajateks on õpilased. Täname mõistva suhtumise eest!

KÜLASTAGE MEID JÄLLE!

Kooli ilusalongis kasutatatakse professionaalset Prantsuse kosmeetikabrändi
Simone Mahler

Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ilusalongis on teil suurepärane võimalus kogeda Prantsuse professionaalse kosmeetikasarja Simone Mahleri tooteid. Dermakosmeetika Simone Mahleri struktureeritud tootevalik põhineb kosmeetika- ja farmatseutika kompetentsil ning pakub igale nahatüübile kohandatud lahendusi.

Simone Mahleri toodete aktiivkomponendid on väga hoolikalt valitud ja neid kasutatakse rangelt optimeeritud kontsentratsioonides. Toodete ohutuse ja efektiivsuse määramiseks on läbi viidud  arvukaid katseid, koostatud valemid ja testid naha maksimaalse taluvuse, ohutuse ja tulemuste tagamiseks.

Simone Mahler on keskkonnasõbralik, kasutades kreemipurkides vahetatavaid täitepakendeid.

Tulge ja kogege midagi uut ja enneolematut!

Lisaks kasutatame brände: Academie Scientifique de Beaute, Puhas Loodus, Kryolan, Goldwell