EST | ENG | RUS

Erihooldused

Thalasso hooldus

Värskendav nahka uuendav hooldus, mis annab kiireid tulemusi. Thalasso niisutav, elustav ja lõdvestav nahahooldusmask sobib kõikidele nahatüüpidele. Nahk saab tagasi niiskuse, elujõu ning heaolutunde, omandades särava ja noorusliku välimuse. Hooldus on detoksilise toimega, stimuleerib rakkude uuenemist ning täidab erinevate nahatüüpide erivajadused.
Kasutusel on pinguldava ja vananemisvastase toimega kaaviariseerum; toitva, taastava ja nahka uuendava toimega hapnikuseerum; sära- ja värskust andev 24-karaatine kullaseerum; kuivale nahale sügavat niisutust pakkuv valge trühvli seerum. Thalasso hooldus pakub nii ainulaadseid heaoluhetki kui efektiivset näohooldust, kindlustades teile kõigi mereliste ja taimsete koostisosade kasuliku toime.

Luksuslik vahuhooldus

Hoolduses keskendutakse lõõgastumisele ja heaolutundele. Individuaalselt valitud hooldustooted ja massaaž, mis lõõgastab näojooni, silub nahka ning varustab sidekude energiaga. Hoolduse etapid: puhastamine, koorimine, massaaž, näomask ja mõnusalt pehme vahumask, mis mähib näo justkui kookonisse. Varustab nahka ülikontsentreeritud toimeainetega, annab nahale uue energia ning elastsuse. Paneb naha pakatama tervisest ja elujõust.
Hoolduste valikus on:
-          Niisutav hooldus – äärmiselt lõõgastav hooldus elutule ja kuivale nahale. Tulemuseks on rikkalikult niisutatud ning värskendatud nahk. 
-          Taastav pinguldav hooldus – intensiivselt pinguldav hooldus vananevale lõtvunud nahale. Tulemuseks on koheselt nähtav liftingefekt, nahk on sile, vitaalne ning särav.  


PƤrnu mnt. 130, Tallinn 11313 | tel: 6 555 131 | info kosmeetikakool.ee Eesti Esimene Erakosmeetikakool on aastast 2004 tunnustatud kutseeksamikeskusena