Hooldused ilusalongis

Näohooldused
Kasutame näohoolduses Prantsuse kosmeetikabrändi Simone Mahler

Klassikaline näohooldus – 1h
Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust (vajadusel), maski ja päevakreemi. Klassikaline näohooldus on hea regulaarseks nahahoolduseks.

Aparaadihooldus (darsenval) – 15 min
Sisaldab naha pinnapuhastust, aparaati ja päevakreemi. Aparaat on tõhus peale mehaanilist puhastust. Eraldi hooldusena sobib kuurina peale naha puhastust 2-3 korda nädalas. Ahendab poore, desinfitseerib, hoiab ära veresoote lõhkemist ja valgendab punetavat nahka.

Aparaadihooldus (ionoforees) – 20 min
Sisaldab naha pinnapuhastust, ampulli, aparaati ja päevakreemi. Ionoforeesiaparaat on tõhus nahaniisutaja, kortsude siluja, naha toonuse tõstja, säraandja. Toime oleneb sellest, millist ampulli hoolduses kasutatakse. Sobib ka koos klassikalise näohooldusega.

Pinguldav hooldus – 1h
Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust (vajadusel), maski ja päevakreemi. Detox toimega näohooldus on võimas antioksüdant hooldus tuhmi, jumetu ja väsinud naha korral. Silendab, niisutab, pehmendab ja pinguldab, parandab naha üldist väljanägemist. Tulemuseks särav ja nooremana näiv nahk. Hea tulemuse annab intensiivhooldus 1 kord nädalas 3-5 korda.

Niisutav kaaviarihooldus – 1h
Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust (vajadusel), maski, seerumit ja päevakreemi. Tõeline nahaniisutaja, elustab ja niisutab nahka, leevendav mõju naha ärrituse ja punetuse korral. Selle hoolduse mask sisaldab n kaaviariekstrakti, bisabolooli, retinooli. Hea tulemuse annab intensiivhooldus 1 kord nädalas 3-5 korda.

Särahooldus – 1h
Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust (vajadusel), maski, seerumit ja päevakreemi. Hooldus sisaldab soojendava efektiga plastilist maski. Hajutatud soojus suurendab aktiivainete tungimist sügavamale nahka. Niisutab ja pehmendab nahka, täidab kortse. Teeb naha elastseks ja annab noorusliku sära efekti. Hea tulemuse annab intensiivhooldus 1 kord nädalas 3-5 korda.

Taastav hooldus – 1h
Sisaldab naha pinnapuhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust (vajadusel), maski ja päevakreemi. Hoolduses kasutatakse lehtmaski, mille aktiivained imenduvad nahka järkjärgult. Nahka taastav ja pehmendav hooldus, jätab värske tunde.

KEHAHOOLDUSED

Seljapuhastus - 1h
Sisaldab selja koorimist, mehaanilist puhastust, maski. Hooldus sobib ka koos seljamassaažiga.

Vaakummassaaž kehale - 40 min
Vaakumaparaat toimib üldmassaaži põhimõttel. Nahaaluskudet töödeldakse klaaskupu otsikuga lümfi liigutades. Massaaži tagajärjel intensiivistub ainevahetus ja rasvade lõhustumine, kiireneb vere- ja lümfiringe, mis viib organismi puhastumiseni. Lisaks parandab vaakummassaaž naha struktuuri, vähendab turseid, väsimust ja unehäireid, stressivastane toime. Annab hea tulemuse sarjahooldusena (10x).

Maniküür - 1h ja pediküür- 1h 15 min
Sisaldavad küünte ja naha korrastamist, massaaži ja lakkimist.
Maniküür ja pediküür sobib suurepäraselt koos parafiini hooldusega. Parafiinihooldus annab niisutava ja soojendava efekti, teeb naha pehmeks ja siledaks. Sobib külmetavatele kätele või jalgadele ja kuiva ning kareda naha hoolduseks.

HEAD NAUTIMIST!